Polaznici Budi++ programa ponovno su ostvarili izvrsne rezultate, ovoga puta na LOGO ligi, gdje se natjecalo ukupno 16 naših učenika. Njihov trud, znanje i predanost donijeli su impresivne uspjehe koji nas ispunjavaju ponosom.
Posebno ističemo osvajače prvih mjesta u svojim kategorijama: Luka Nižić (1. razred osnovne škole), Dominik Krajči (3. razred), Paola Saršon (4. razred) i Stella Načinović (6. razred). Odličan rezultat ostvario je i Vito Grgić, osvojivši treće mjesto u kategoriji 6. razreda.
Uz nagrađene učenike, pohvale zaslužuju i ostali natjecatelji koji su pokazali visoku razinu znanja i vještina: Kaleb Šolaja, Filip Dobrović, Nikola Gudelj, Leila Paškvan, Gaia Klovar Lukarić, Roko Dobrović, David Antić, Tonka Ljubić i Marko Pušić.
Velike čestitke upućujemo i mentoru Lorisu Rašpoliću, čija je podrška, stručnost i predan rad bila ključna u postizanju ovih rezultata.
Čestitamo svim sudionicima i veselimo se budućim uspjesima!
